Přihlásit přes:
Vítejte ve světě koupelen
Koupelny mají v paneláku největší omezení
Informace k rekonstrukci pro Vás třídíme tak, abyste nemuseli zbytečně procházet stovkami stránek a proklikávat se spoustou nesouvisejících a pro Vás zbytečných obrázků a textů.

Přinášíme Vám přesné informace právě pro Vaši koupelnu dle specifikací Vašeho bytu.

Díky naší spolupráci s koupelnovými studii si budete moci vybrat inspiraci dle přesných dispozic, případně dle typu bytového jádra.

...

Aktuality pro koupelny

01.05.2021
Zdroj: idnes.cz

Panelákovému bytu po proměně vládne beton

Kuchyně Kuchyně Obývací pokoj Ložnice

Lucie a Martin nešli cestou kompromisů, spolehli se na interiérovou designérku. Za pár měsíců a po kompletní rekonstrukci získal jejich běžný panelákový byt luxusní parametry. Sídliště i část pražského panoramatu mají denně jako dlani, majitelé bytu totiž bydlí v posledním, 11. patře paneláku. Byt 3+1 nechali k nepoznání proměnit a v začátku jim pomohla náhoda.

Otevřít článek


04.03.2021
Zdroj: TV Prima

Nafukujeme koupelnu

Kuchyně

V dnešním díle Vám představíme starší manželský pár. Pán je po mozkové příhodě a je tělesně postižený. Koupelna malička a nevyhovující, předsíň zase jako velká nudle. Pár stavebních úprav a vznikne funkční, krásná a hlavně bezbariérová koupelna se sprchovým koutem. A jako bonus proměníme i tu předsíň.

Otevřít článek


04.03.2021
Zdroj: TV Prima

Výměna pokojů

Kuchyně Ložnice Kuchyně

Tentokrát vyměníme ložnici manželů za dětský pokojíček. Jak vytvořit rostoucí pohádkový pokojíček pro holčičku a chlapečka? A zvládnou designéři v malé místnosti vykouzlit útulnou ložnici, kde budou rodiče relaxovat? Děti nikdy nelžou, a tak se podívejme, jestli se jim nové pokojíčky budou líbit.

Otevřít článek


04.03.2021
Zdroj: TV Prima

Nejmenší garsonka

Kuchyně Kuchyně Obývací pokoj

Vybydlená garsonka o 20m2, kterou obývá rozvedená maminka dvou dospělých dcer a dva pejsci. Dejme sbohem umakartu, zakryjme stropní spáry v panelech a dejme bytu nový, moderní dech. Z malého ošklivého bytu uděláme krásný a svěží domov.

Otevřít článek


Nejoblíbenější jádra - H-kk
Inspirace H-kk
Nejoblíbenější jádra - E-kk
Inspirace E-kk
Nejoblíbenější jádra - Garsonka
Inspirace Garsonka
panelaky.eu

Tyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci a analýze návštěvnosti soubory cookies. Přečtěte si jak zpracováváme vaše osobní údaje