Přihlásit přes:
Ložnice :)
Ložnice pokoje poskytují větší volnost jen s ohledem na velikost
Ať už harmonii a klid nacházíte v čemkoli, rozhodně to nesmí chybět ve vaší ložnici.

Pokud ještě nevíte, jak si nejlépe odpočinout, nápad na vás čeká právě v této sekci. A pokud už máte jasno, najdete tu mnoho tipů, jak dovést vaše představy k naprosté dokonalosti.

...


Aktuality pro ložnice

25.05.2021
Zdroj: idnes.cz

Byt 2+1 prošel velmi příjemnou proměnou

Kuchyně Koupelna Obývací pokoj Ložnice

Byt na pražském sídlišti Malešice s dispozicí 2+1 s lodžií potřeboval razantní změnu. Staré umakartové jádro s přidruženou kuchyňskou linkou bylo nutné odstranit a celému prostoru dát moderní tvář.

Otevřít článek


01.05.2021
Zdroj: idnes.cz

Panelákovému bytu po proměně vládne beton

Kuchyně Koupelna Obývací pokoj Ložnice

Lucie a Martin nešli cestou kompromisů, spolehli se na interiérovou designérku. Za pár měsíců a po kompletní rekonstrukci získal jejich běžný panelákový byt luxusní parametry. Sídliště i část pražského panoramatu mají denně jako dlani, majitelé bytu totiž bydlí v posledním, 11. patře paneláku. Byt 3+1 nechali k nepoznání proměnit a v začátku jim pomohla náhoda.

Otevřít článek


04.03.2021
Zdroj: TV Prima

Výměna pokojů

Koupelna Ložnice Pokoj

Tentokrát vyměníme ložnici manželů za dětský pokojíček. Jak vytvořit rostoucí pohádkový pokojíček pro holčičku a chlapečka? A zvládnou designéři v malé místnosti vykouzlit útulnou ložnici, kde budou rodiče relaxovat? Děti nikdy nelžou, a tak se podívejme, jestli se jim nové pokojíčky budou líbit.

Otevřít článek


04.03.2021
Zdroj: TV Prima

Ložnice a pracovna

Ložnice Pokoj

Ne vždy je šatna v ložnici dobrou volbou a pracovna tatínka z bývalého pokojíčku dcerky také není to pravé. Nesourodý nábytek, křivá podlaha, rohová postel, málo místa. Jak vytvořit pracovnu pro motorkáře a jak království pro maminku? Podívejte se!

Otevřít článek


04.03.2021
Zdroj: TV Prima

Dvougenerační panelákový byt

Kuchyně Obývací pokoj Ložnice

Babička má ložnici, dcerka má pokojíček, ale rodiče spí na gauči. Byt r roku 1983 už nutně potřebuje velkou rekonstrukci. Do prostoru kuchyně, jídelny a obývacího pokoje přidáme ještě malou ložničku, aby i rodiče měli konečně svoje soukromí. Doménou přestavby bude atypická knihovna inspirovaná Japonskem.

Otevřít článek


04.03.2021
Zdroj: TV Prima

Výměna pokojů

Ložnice Pokoj

Malý dětský pokojíček vyměníme za větší ložnici. Krásný, barevný a hravý klučičí pokojíček, který rozvíjí dětskou fantazii navrhneme rovnou pro dvě děti. Malinkou ložnici naopak vytvoříme útulnou ale s velikou skříní, jelikož úložných prostorů není nikdy dost.

Otevřít článek


04.03.2021
Zdroj: TV Prima

Pokoj, co roste s dětmi

Ložnice Pokoj

Výměna ložnice s dětským pokojem. Hračka. Jasně, ale co když je budoucí pokojíček maličkatý a ložnice ještě menší? Jak využít každý čtvereční centimetr, aby se vešlo i něco jiného než jen postel, jak vytvořit pro děti zázemí, které bude dělat radost malým a poslouží velkým, jak navrhnout holčičí prostředí bez růžové, princezen a jednorožců, a ještě spoustu dalších vychytávek vymysleli designéři v tomto videu.

Otevřít článek


04.03.2021
Zdroj: TV Prima

Ložnice pro mladý pár

Ložnice

Dnes se designéři soustředili na ložnici pro mladý pár. Došlo k výměně podlahy, na stěny se dal sádrokarton a použitím správného nábytku celkově pročistili místnost.

Otevřít článek


04.03.2021
Zdroj: TV Prima

Změna se týká ložnice a obývacího pokoje

Obývací pokoj Ložnice

Dnešní proměna proběhla v obývavím pokoji. Vhledem k větším rozměrům místnosti si mohli tvůrci v obývacím pokoji dovolit tmavější barvy. Menší ložnice se naopak výrazně prosvětlila.

Otevřít článek


03.03.2021
Zdroj: Česká televize

Obývací pokoj

Obývací pokoj Ložnice

Designérský tým Romana Zacha a Jany Strykové pod vedením Petra Šlejmara čeká náročná proměna obývacího pokoje. Jeho majitelka Lenka v něm chce totiž vytvořit malou „zenovou“ zónu, ve které by mohla relaxovat, meditovat a odpočívat. Podaří se Petrovi Šlejmarovi vytvořit v panelákovém 3+1 místo naprostého klidu a harmonie s designovými asijskými prvky?

Otevřít článek


Nejoblíbenější jádra - H-kk
Inspirace H-kk
Nejoblíbenější jádra - E-kk
Inspirace E-kk
Nejoblíbenější jádra - Garsonka
Inspirace Garsonka
panelaky.eu