Přihlásit přes:
Pokoje pro dospělé i děti
Pokoje většinou slouží dětem a místa není nikdy dost
Kde se bude vaše dítě nejvíc cítit doma?

Nabízíme vám plnou náruč nápadů pro mladé obyvatele - něžná miminka, sladké malé baletky, neposedné skejťáky, rostoucí intelektuály... prostě pro všechny vaše potomky, ať už jsou a budou jakkoli výjimeční.
...


Aktuality pro pokoje

15.03.2021
Zdroj: Česká televize

Dětský pokoj

Pokoj

Tereza je mladá slečna, která miluje street dance a ráda se stará o menší děti. Hlásí se na střední pedagogickou školu, takže už by ráda měla pokoj, který odpovídá jejímu věku, potřebám a hlavně vkusu. Což pokojík z doby, kdy jí bylo sedm, moc nesplňuje! Pestré barvy by ráda zaměnila za odstíny šedé a dětské vybavení za nadčasový pohodový styl. Přestavby se ujme designérka Iva Lukšová za asistence Romana Zacha a Jany Strykové.

Otevřít článek


04.03.2021
Zdroj: TV Prima

Rozdělíme dvojčata

Pokoj

Náročná ale krásná rekonstrukce. V této proměně potěšíme celou rodinu. Dospívající holčičky už potřebují samostatné pokojíčky, tatínek nechce přijít o svoji pracovnu a aby to mamince nebylo líto, uděláme pro ni krásnou, luxusní ložnici.

Otevřít článek


04.03.2021
Zdroj: TV Prima

Výměna pokojů

Koupelna Ložnice Pokoj

Tentokrát vyměníme ložnici manželů za dětský pokojíček. Jak vytvořit rostoucí pohádkový pokojíček pro holčičku a chlapečka? A zvládnou designéři v malé místnosti vykouzlit útulnou ložnici, kde budou rodiče relaxovat? Děti nikdy nelžou, a tak se podívejme, jestli se jim nové pokojíčky budou líbit.

Otevřít článek


04.03.2021
Zdroj: TV Prima

Překvapení pro designérku

Kuchyně Obývací pokoj Pokoj

Mladí snoubenci, Radek a Petra, se přestěhovali z Brna do Prahy a ve svém novém bytě teď potřebují upravit hlavní obývací prostor a spojit obývací pokoj s kuchyní. A protože se poznali na VUT, kde Petra studovala průmyslový design, bude to pořádně tvrdý oříšek. Za pomoci metalické odhlučňující tapety a kuchyně v lesklých materiálech designéři původně tmavý byt prosvětlili a i takto přísnou porotu příjemně překvapili.

Otevřít článek


04.03.2021
Zdroj: TV Prima

Ložnice a pracovna

Ložnice Pokoj

Ne vždy je šatna v ložnici dobrou volbou a pracovna tatínka z bývalého pokojíčku dcerky také není to pravé. Nesourodý nábytek, křivá podlaha, rohová postel, málo místa. Jak vytvořit pracovnu pro motorkáře a jak království pro maminku? Podívejte se!

Otevřít článek


04.03.2021
Zdroj: TV Prima

Dětská fantazie

Pokoj

Každé dítě potřebuje svůj prostor a soukromí. V tomto videu vytvoříme dva různé pokojíčky. Pro chlapečka námořnický a pro holčičku princeznovský s milovanými koňmi. Krásné vkusné a originální pokojíčky, které s dětmi porostou.

Otevřít článek


04.03.2021
Zdroj: TV Prima

Výměna pokojů

Ložnice Pokoj

Malý dětský pokojíček vyměníme za větší ložnici. Krásný, barevný a hravý klučičí pokojíček, který rozvíjí dětskou fantazii navrhneme rovnou pro dvě děti. Malinkou ložnici naopak vytvoříme útulnou ale s velikou skříní, jelikož úložných prostorů není nikdy dost.

Otevřít článek


04.03.2021
Zdroj: TV Prima

Pokoj, co roste s dětmi

Ložnice Pokoj

Výměna ložnice s dětským pokojem. Hračka. Jasně, ale co když je budoucí pokojíček maličkatý a ložnice ještě menší? Jak využít každý čtvereční centimetr, aby se vešlo i něco jiného než jen postel, jak vytvořit pro děti zázemí, které bude dělat radost malým a poslouží velkým, jak navrhnout holčičí prostředí bez růžové, princezen a jednorožců, a ještě spoustu dalších vychytávek vymysleli designéři v tomto videu.

Otevřít článek


04.03.2021
Zdroj: TV Prima

Když sardinky, tak stylově a pohodlně

Obývací pokoj Pokoj

Namačkaní jako sardinky? Snad nikde tohle neplatí tak, jako když pětičlenná rodina bydlí v 3+1 s minimální výměrou. Tři kluci rostou a rostou a rostou a jejich pokoj, jako by se tím zmenšoval a zmenšoval a zmenšoval. Děti tedy dostanou původní obývák, i tak ale není místa nazbyt. Co nejúspornější řešení pro maličký prostor vymysleli designéři především za použití variabilního nábytku - ať už jde o posuvné postele a stoly v dětském pokoji nebo rozkládací sedačku na míru a multifunkční taburety v

Otevřít článek


03.03.2021
Zdroj: TV Prima

Obývací pokoj + kuchyň

Obývací pokoj Pokoj

Spojením obývacího pokoje a ložnice vznikl skvělý prostor.

Otevřít článek


Nejoblíbenější jádra - H-kk
Inspirace H-kk
Nejoblíbenější jádra - E-kk
Inspirace E-kk
Nejoblíbenější jádra - Garsonka
Inspirace Garsonka
panelaky.eu