Tweety
Krátké motivační ukázky vašich domovů


Tweety všeobecně

Tweety slouží k uložení Vaší jedinečné práce. Nejčastěji zde budou uloženy interiérové fotografie s komentáři v kategoriích a budou tedy vždy jednoduše dohledatelné.

Pro větší interaktivitu nabízíme i možnost dodatečných položek. Mezi ně patří odkaz na sedačku, koberec, lampičku společně s možným odkazem na stránku. Je možné tak sdílet i odkaz na firmu nebo řemeslníka, který se na inspiraci podílel (stolař, malíř, architekt).


Práce s tweety

Svou práci s tweety můžete provádět v sekci moje tweety, která je dostupná z jakéhokoliv seznamu v sekci s tweety.Vytvořit tweet

Nový tweet vytvoříte klikem na tlačítko . Poté se zobrazí formulář, kam můžete zadat následující položky.

Název Název nejlépe vystihující Váš tweet.
Krátký popis Text o maximální délce 100 znaků, který má návštěvníkovi osvětlit jaké informace se po zobrazení detailu tweetu dozví.
Text Zde se můžete rozepsat o dalších okolnostech, které byste chtěli čitateli Vašeho tweetu sdělit. Co vás k tomu vedlo? Čeho je dobré si všimnout atd.


Další elementy tweetu
Fotografie

Vložení obrázků je vysvětleno na následujícím odkazu

Katalogizované položky

Často se stává, že uživatelé, kteří si prohlíží Vaši práci, mají dotazy k položkám, které jsou viditelné na fotografiích. Do těchto položek můžete už předem zadávat informace na které očekáváte, že se uživatelé zeptají a nebo na ty, na které se budou později ptát v diskuzi pod příspěvkem. Pokud bude Váš tweet velmi oblíben a bude mít spoustu komentářů, mohly by se tyto informace v množství komentářů "ztratit v davu".
Položku vytvoříte klikem na tlačítko a vyplněním následujícího formuláře.

Zde zadejte název položky a pokud uznáte za vhodné, můžete zadat url odkaz na výrobek i jeho cenu.